Registrace

Registrace je určena pro mláděž do věku do 18 let. Pro správnou registraci je třeba vyplnit přihlášku soulas GDPR a donést jednu fotografii.

Děti se stanou členy našich sportovních oddílů, kde se věnují celoroční sportovní a závodní činnosti.

U nás registrované děti můžou čerpat slevu na jízdném v skiareálu Veselá a kdykoli si příjdou zalyžovat i mimo oficiální tréninky.

Sjezdové lyžování je sport velice drahý. U nás v oddílech se snažíme vytvořit podmínky pro to, aby se děti naučily lyžovat a závodit, tak aby sjezdové lyžování bylo dostupné úplně pro všechny.

Pořádáme volné tréninky v Skiareálu Veselá. Organizujeme trénování a závodění pro děti na vzdálených svazích Karolinka, Razula, Soláň, aj.

Po celý rok trénujeme všeobecnou obratnost a sportovní dovednosti dětí. Na jaře jezdíme cyklistiku na podzim cvičíme v tělocvičně a posilovně. Také jezdíme trénovat na ledovce do Rakouska, protože sníh u nás napadne později.

Děti získají prostor pro vyplnění volného času a relaxaci. Sportováním na čerstvém vzduchu dochází samozřejmě ke zlepšení zdravotního stavu dětí. Proloží duševní práci, školní aktivity pohybem a naučí se mít radost z pohybu. Bezpochyby dojde i k zlepšení studijních výsledků díky střídání fyzické a duševní námahy.

 

Výhody:

      - slevy na jízdném ve Skiareálu Veselá, volné tréninky
      - celoroční koncepční a tréninková činnost
      - zasilání informací a novinek na email
      - úspora na zimních a letních akcích pro děti

 

Ke stažení:

      - Přihláška ke členství v lyžařském oddíle
      - SOUHLAS člena se zpracováním osobních údajů GDPR

Vyplněné přihlášky odevzdejte na lyžařské chatě ve Skiareálu Veselá, nebo se je možno domluvit se přímo s trenéry na telefonním čísle: 777067966.

 

ONLINE KAMERA


AKTUÁLNÍ STAV

Velký vlek:
Dětský vlek:
Sníh:
Přístupové cesty:

REGISTRACE

Více informací "ZDE:"

Najdete nás na FacebookuNÁVŠTĚVY

TOPlist